Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Second Webcam Pixels | 50MP |
| Front Webcam Pixels | 20MP |
| Panel Type | IPS |
| Google Play | Yes |
| Camera | Front Camera, Second Webcam, Front Webcam Pixels |
| Net Weight | >500g |
| Package | Yes |
| Cell Capacity | 10800mAh |
| Extend Port | 3G External |
| Tablet Storage Capacity | 512GB |
| Processor Core | Octa Core |
| Operating System | Android 14 |
| Display Size | 12.4 inch |
| Feature | ULTRA SLIM |
| Memory Capacity | ≥8GB |
| Processor Model | others |
| Display resolution | 2560×1600 |
| Network | 4G LTE |
| Supporting Language | English, Russian, Spanish, Portuguese, Italian, german, Chinese, FRENCH, UKRAINIAN, Greek |
| Brand Name | Doogee |
| Doogee Model | T30 Max |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC |
| Item Type | Tablet PC |
| Color | Black /Green/ Khaki |
| Size | 285.1*185.4*7.9 mm |
| T30 MAX | Helio G99 octa-core |
| GPU | Mali-G57 MC2 |
| RAM | 20GB RAM (8GB+Up to 12GB Extended RAM) |
| RAM Type | LPDDR4X |
| ROM | 512GB |
| ROM Type | uMCP |
| Max Charging Current | 33W |
| Screen to Body Ratio (%) | 87.5% |
| Weight | 678g |
Instock
There are no reviews yet.