Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 43 × 23 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Rotation Rate(RPM) | 1130 |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <750W |
| Power Type | Electric |
| Brand Name | Esyhey |
| Origin | Mainland China |
| Color classification | MS-130D2, MS-130T |
| capacity | 250ML |
Instock
There are no reviews yet.