Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.075 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 7 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Training Site | Legs, Muscle Relex Apparatus, Foot |
| Function | Muscle Relex Apparatus |
| Type | Single Skip Rope |
| Department Name | unisex |
| Type of sports | Cadio Training |
| Origin | Mainland China |
| Specifications | Adjustable 2.7m |
| material | PVC |
Instock
There are no reviews yet.