Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lead Hardness | 2B |
| Writing Point | 0.3mm |
| Packaging | set |
| Body Material | Metal |
| Brand Name | dawndesslo |
| Origin | Mainland China |
| Type | Mechanical Pencils |
Instock
There are no reviews yet.