Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.068 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 18 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gel Pen's Ink Feature | Normal |
| Gel Pen's Ink Type | Gel-Ink |
| Material | Plastic |
| Erasable Or Not | No |
| Writing Point | 0.5mm |
| Use | Office & School Pen |
| Model Number | LT-1393 |
| Type | Gel Pen |
| Origin | Mainland China |
| package including | 1pen 2core |
| Pen tip type | ST point |
| Closing method | Rotation |
| Application scenarios | Daily writing; learning to write homework |
| Target audience | General students, office workers, teachers, etc. |
Instock
There are no reviews yet.