Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Is Smart Device | no |
| Usage | Spot welding. Battery spot welding connection |
| Weight | / |
| Dimensions | 0.15mm x150mm / 0.2x150mm |
| Model Number | 99.96% pure nickel |
| Origin | Mainland China |
| Rated Duty Cycle | / |
| Brand Name | TOMASIEN |
| Rated Capacity | / |
| Max. Welding Thickness | / |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.