Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Is Smart Device | no |
| Usage | For 18650 Battery Spot Welder |
| Weight | Nickel-plated steel strip |
| Dimensions | 0.15×20.2x27mm / 0.15×18.5×25.5mm |
| Model Number | Nickel-plated steel strip |
| Origin | Mainland China |
| Rated Duty Cycle | Nickel-plated steel strip |
| Rated Capacity | Nickel-plated steel strip |
| Max. Welding Thickness | Nickel-plated steel strip |
| Certification | CE, RoHS |
Instock
There are no reviews yet.