Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.085 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 3 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY, Replacement part for NCT-SJ83 |
| Nozzle Diameter | 0.3mm |
| Model Number | NCT-SJ83 NNK1 |
| Origin | Mainland China |
| Feed Type | Gravity |
| Brand Name | NEOECO |
| Type | Mini Spray Gun |
| Application | Paint Spray Gun |
Instock
There are no reviews yet.