Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 6 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Element type | Basic Classic |
| Applicable Scenarios | Indoor Home |
| Product Type | Regular reading glasses |
| Style type | rectangle |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | V1957 Short-sight Eyeglasses |
| Lens Width | 4.9cm |
| Lens Height | 4.8cm |
| Coating | HMC |
| Frame Material | Plastic |
| Lenses Material | Plastic |
| Lenses Color | WHITE |
| Gender | WOMEN, MEN |
| Lenses Optical Attribute | MIRROR |
| Brand Name | GSBJXZ |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Reading Glasses |
| Function | Nearsighted Glasses |
Instock
There are no reviews yet.