Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 23 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | COMBO |
| Ingredient | UV Curable Polyurethane Resin |
| Quantity | 1lot |
| Model Number | 71808k VIP5 |
| Type | Gel Polish |
| NET WT | 7.5ml |
| Brand Name | VENALISA |
| Origin | Mainland China |
| Materials | UV Curable Polyurethane Resin |
| Products G.W | 3.2kg |
| Capacity | 7.5 ml*60 |
| Soak off | yes, soak off easily |
| Color | 60 color nail polish gel for VIP1 to VIP4 |
| Certificate | SGS, MSDS |
| Original package | individually packed by bottle |
| VIP 1 KIT | 60 colors and gift |
| VIP 2 KIT | 60 colors and gift |
| VIP 3 KIT | 60 colors and gift |
| VIP 4 KIT | 60 hema free colors and gift |
| VIP 5 KIT | 60 hema free colors and gift |
| 36pcs One step gel kit | 36pcs and no gift |
Instock
There are no reviews yet.