Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 300 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 23 × 23 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Freestanding |
| Material | Acrylic, USA Acrylic+Fiberglass |
| Brand Name | DUTRIEUX, Bigeer |
| Faucet | Not Included |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Jiangsu, China |
| Model Number | BG-6608 |
| Type | Pool |
| Size | 5850x2200x1400mm |
| Massage Type | Combo Massage (Air & Whirlpool) |
| Function | Massage |
| Installation Type | Freestanding |
| Drain Location | Corner |
| Special Function | Aromatherapy |
| Weight | 900 KGS |
| Jets | 59 pcs |
| Power Supply | 220v-240v(50Hz/60Hz) |
Instock
There are no reviews yet.