Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 180 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 85 × 50 cm |
| Style | Freestanding, Freestanding |
| Material | Acrylic, Acrylic, Acrylic |
| Faucet | Included, Not Included |
| Origin | Mainland China |
| Warranty | 2 years, 2 years |
| Armrest | NO |
| Bathtub Accessory | Drainer, Drainer |
| After-sale Service | Online technical support, Onsite Installation, Free spare parts |
| Length | 1.7m |
| Project Solution Capability | graphic design, 3D model design |
| Application | Bathroom, Hotel, Villa, Office, Bathroom, Apartment, Hospital |
| Design Style | Modern, Modern |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Model Number | H6208, 6208-led |
| Installation Type | Corner |
| Drain Location | Center |
| Product Name | 2 Person Indoor Hot Tub Ice Bath |
| Size | 1600*750*590mm /1700*800*590mm /1850*880*590mm |
| Color | White |
Instock
There are no reviews yet.