Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Frame Material | Aluminium |
| Open Style | Sliding |
| Glass Thickness | 8mm |
| Frame Style | With Frame |
| Shape | One-shaped |
| Material | Hardlex, Stainless Steel, Aluminum, Glas |
| Origin | US(Origin) |
| Style | Modern |
| Item weight | 160.0 pounds |
| Is assembly required | True |
Instock
There are no reviews yet.