Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 65.93 kg |
|---|---|
| Dimensions | 188 × 89 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Model Number | W2011p197890 |
| Open Style | Sliding Door |
| Glass Thickness | 10mm, 10mm |
| Shape | One-shaped |
| Material | Tempered Glass |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Color | Dumb Black |
| Hardware Material | 304 Stainless Steel |
Instock
There are no reviews yet.