Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Number of Users | 4 People |
| Model Number | AT-12S/15S/18S |
| Type | Sauna Rooms |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| voltage | 220V/380v |
| power | 12/15/18kw |
| size | 50 * 30 * 45cm |
| product name | steam machine |
| function | Wet Steam |
| main material | Electrolytic plate with spray, stainless steel |
| water tank | stainless steel |
| feature | Microcomputer digital display control panel |
| control panel | time and temperature set up |
Instock
There are no reviews yet.