Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | No |
| Pattern Type | Patchwork, Solid, Geometric, DOT |
| Grade | Grade A |
| Model Number | footrest travel pillow |
| Thread Count | 100TC |
| Fabric Count | 20 |
| Weight | 0-0.5 kg |
| Shape | U-Shape |
| Part | BODY |
| Feature | Magnetic, memory, Anti-static, THERAPY, Massage |
| Filling | 100% Cotton |
| Material | 100% Cotton |
| Use | Decorative, BODY, Travel, Bedding |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.