Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 40 × 43 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 105w |
| Model Number | HZB-20E |
| Certification | CE |
| Brand Name | Hicon |
| Origin | Mainland China |
| Hz | 50Hz |
| Color | red and silver |
Instock
There are no reviews yet.