Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 69 × 41 × 51 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Drainage Direction | Back Outlet |
| Feature | Without Fender, Heated Seat |
| Material | Ceramic |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Flushing Method | Siphon Flushing |
| Toilet Bowl Shape | Elongated |
| Installation Type | Floor Mounted |
| Flushing Flowrate | 3.0-6.0L |
| Mix. Pit Spacing | 305mm |
| Remote Control | Included |
| Place of Origin | China |
| Model Number | ML-824D |
| Product Name | smart intelligent toilet smart bidet wc toilet |
| Color | White Color |
| Type | Bathroom Sanitary Ware Wc Toilet |
| Style | Modern Ceramic Toilet |
| Certificate | ISO9001 |
| Usage | Home Bathroom Washroom |
| Payment Term | 30% TT Advance |
| Delivery Time | 15-30 Days |
| MOQ | 5 PCS |
| Description | Smart Toilet Seat Bidet |
Instock
There are no reviews yet.