Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 51 × 54 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Drainage Direction | Back Outlet |
| Feature | Without Fender, Automatic Operation |
| Material | Ceramic, Ceramic |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Flushing Method | Siphon Jet Flushing |
| Accessories | Flange |
| Installation Type | Floor Mounted |
| Advanced Function | Female Washing |
| Flushing Flowrate | 3.0-6.0L |
| Mix. Pit Spacing | 305/400mm |
| Flushing Button Type | Side-pressing One-part Form |
| Remote Control | Included |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Warranty | 2 years |
| After-sale Service | Online technical support |
| Application | Hotel |
| Project Solution Capability | graphic design |
| Design Style | Modern |
| Model Number | IC107 |
| Product Name | Smart Toliets |
| Waterproof Grade | IPX4 |
| Water flush | S-trap to floor |
| Function | Foot Touch |
| Temperature | > 1280 °C |
| OEM/ODM | Avaiable |
| Advantages | Strictly QC |
| Usage | Home Hotel Restaurant Washroom |
| Style | Modern Desgin |
| Seat cover | Soft-Closing |
| Buffer Cover plate | Yes |
| Weight | 41-50KG |
| Structure | One Piece |
| Drainage Pattern | S-trap |
Instock
There are no reviews yet.