Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.038 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | PCV orthopedic ruler |
| Brand Name | ANENG |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Material | PVC |
| Size | 5×21.4cm/1.97×8.43" |
| Thickness | 0.8mm/0.031" |
| Quantity | 1 Pc |
Instock
There are no reviews yet.