Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.532 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 16 × 12 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Starry Sky Night Light |
| Usage | HOLIDAY |
| Voltage | 12V |
| Light Source | LED bulbs |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Body Material | ABS |
| Certification | ce, ROHS |
| Shape | Star |
| Power Generation | SWITCH |
| Type | Night Light |
| Origin | Mainland China |
| Wattage | 6-10W |
| Item Type | Night Lights |
| Is Batteries Required | No |
| Is Batteries Included | No |
| Brand Name | DVOLADOR |
| Is Smart Device | no |
| Power Source | DC |
| Feature 1 | Galaxy LED Night Light |
| Feature 2 | Galaxy Projector Starry Sky Projector |
| Feature 3 | Night lamps |
| Feature 4 | Night lights |
Instock
There are no reviews yet.