Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | YES |
| Power Generation | Touch |
| Model Number | 5V COB Led Strip Light |
| LED Chip Model | COB |
| Average Life (hrs) | 50, 000H |
| Certification | ce, EMC, FCC, LVD, ROHS, UL |
| Power Source | DC |
| Origin | Mainland China |
| Strip type | COB |
| Power Consumption (W/m) | 8.64W/m |
| Occasion | LIVING ROOM |
| Specifications (light beads / m) | 320LEDs/M |
| Item Type | Strip |
| Brand Name | RnnTuu |
| Voltage | 5V |
| LEDs Number/M | 320LEDs/M |
| LED Chip Brand | Epistar |
| Color Temp(K) | 1800-6000K |
| Function 1 | USB COB Led Strip Light |
| Function 2 | DC 5V Led Strip Light |
| Function 3 | LED light strip |
| Function 4 | LED bar light DC 5V |
| Function 5 | Linear lighting |
| Function 6 | 320LED/m Led Strip Light |
| Function 7 | USB linear lighting |
| Function 8 | USB powered light strip |
| Function 9 | LED strip light USB |
| Function 10 | LED bar light high brightness |
| Function 11 | LED strip light DC 5V |
| Function 12 | 3000K/4500K/6500K |
| Factory stock | Support retail and wholesale |
Instock
There are no reviews yet.