Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.328 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 5 cm |
| Luminous Flux | 2000-82000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | FCC |
| Power Source | DC |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Strip |
| Voltage | 12V |
| LEDs Number/M | 30 |
| LED Chip Brand | Epistar |
| Waterproof | No |
Instock
There are no reviews yet.