Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Luminous Flux | <60 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| LED Chip Model | SMD5050 |
| Certification | EMC |
| Power Source | DC |
| Origin | Mainland China |
| Specifications (light beads / m) | 36 |
| Item Type | Strip |
| Voltage | 12V |
| Waterproof | Yes |
Instock
There are no reviews yet.