Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 7 cm |
| Certification | CE, RoHs, ce, ROHS |
| Luminous Flux | 2000-82000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | YES |
| Power Generation | SOUND |
| Model Number | HS5050MH01 |
| LED Chip Model | SMD5050 |
| Average Life (hrs) | 50000 |
| Power Source | AC |
| Origin | Mainland China |
| Strip type | SMD |
| Occasion | bedroom |
| Specifications (light beads / m) | 60 |
| Item Type | Strip |
| Brand Name | Vogliovoi |
| LEDs Number/M | 60 |
| LED Chip Brand | Epistar |
| Waterproof | No |
| Color Temp(K) | RGB |
| Power Adapter: | EU / US Plug |
| Smart Controller | Alexa / Google Home |
| Remote Battery | CR2025 |
| Sound Tuya Wifi App | Smart Life / Tuya |
| 5050 Strip Width | 10MM |
| With Mic | Follow Music |
| Power Consumption (W/M) | 12W/M |
| Voltage | AC 100-240V |
Instock
There are no reviews yet.