Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.185 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 3 cm |
| Luminous Flux | <60 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | YES |
| Power Generation | Always On |
| Model Number | RGB |
| Average Life (hrs) | 10000 |
| Certification | ce, ROHS |
| Power Source | DC |
| Origin | Mainland China |
| Strip type | SMD |
| Occasion | LIVING ROOM |
| Item Type | Strip |
| Brand Name | Mikenoon |
| Voltage | 5V |
| Waterproof | No |
| Color Temp(K) | RGB |
Instock
There are no reviews yet.