Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.055 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 10 cm |
| Certification | CE, RoHs, ce, EMC, ROHS, UL |
| Luminous Flux | 60-249 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | YES |
| Power Generation | SWIVEL |
| Model Number | ST-304 |
| LED Chip Model | SMD5050 |
| Average Life (hrs) | 50000 |
| Power Source | DC |
| Origin | Mainland China |
| Strip type | SMD |
| Power Consumption (W/m) | 2.88W/m |
| Occasion | LIVING ROOM |
| Specifications (light beads / m) | 12 |
| Item Type | Strip |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Voltage | 5v |
| LEDs Number/M | 12 |
| LED Chip Brand | Epistar |
| Waterproof | No |
Instock
There are no reviews yet.