Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Is Smart Device | no |
| LED Chip Model | SMD2835 |
| Certification | ce |
| Power Source | DC |
| Strip type | SMD |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Strip |
| Occasion | LIVING ROOM |
| Voltage | 5V |
| LEDs Number/M | 30 |
| Color Temp(K) | 4000-5000K |
Instock
There are no reviews yet.