Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Is Smart Device | YES |
| Power Generation | Always On |
| Model Number | 5050 Black LED Strip |
| LED Chip Model | SMD5050 |
| Average Life (hrs) | 50000 |
| Certification | ce |
| Power Source | DC |
| Power Consumption (W/m) | 8.64W/m |
| Origin | Mainland China |
| Strip type | SMD |
| Occasion | LIVING ROOM |
| Item Type | Strip |
| Specifications (light beads / m) | 60 |
| Brand Name | HERULED |
| Voltage | 12V |
| LEDs Number/M | 60leds/m |
| Waterproof | Yes |
| Color Temp(K) | 2700-6500k |
Instock
There are no reviews yet.