Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Model Number | JK-X1-01 |
| Technics | Plated |
| Number of light sources | 1 |
| Warranty | 2 years |
| Base Type | FESTOON |
| Origin | Mainland China |
| Installation Type | Cord Pendant |
| Style | Modern Style |
| Is Bulbs Included | No |
| Item Type | Pendant Lights |
| Light Source | LED bulbs |
| Brand Name | wongshi |
| Certification | CCC, ce, CQC, EMC, FCC, GS, LVD, pse, ROHS, SAA, UL, VDE, EAC |
| Power Source | AC |
| Is Dimmable | No |
| Lighting Area | 10-15square meters |
| Switch Type | Knob switch, REMOTE CONTROL, Touch On/Off Switch, sensor |
| Material | Acryl |
| Voltage | 90-260V |
Instock
There are no reviews yet.