Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 20 cm |
| Place | Parlor, study, Master Bedroom, other bedrooms, Hotel Hall, Hotel Room |
| Lampshade Color | black |
| Model Number | PL-1 |
| Technics | Painted |
| Number of light sources | 6 |
| Finish | IRON |
| Warranty | 3 years |
| Base Type | e27 |
| Origin | Mainland China |
| Installation Type | Cord Pendant |
| Style | vintage |
| Is Bulbs Included | No |
| Item Type | Pendant Lights |
| Light Source | LED bulbs |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Certification | CCC, ce, ROHS |
| Power Source | AC |
| Is Dimmable | No |
| Lighting Area | 15-30square meters |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Material | Metal |
| Voltage | 90-260V |
| style 1 | Retro Vintage |
| style 2 | American Country Industrial |
| style 3 | Mordern Nordic |
Instock
There are no reviews yet.