Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.744 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 15 × 5 cm |
| Is Smart Device | no |
| Finish | Brushed Stainless |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Base Type | None |
| Style | Modern Style |
| Certification | ce, EMC, LVD, ROHS |
| Origin | Mainland China |
| Shade Type | ABS |
| Power Source | DC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | Yes |
| Brand Name | ANENG |
| Body Material | ABS, Plastic, STAINLESS STEEL |
| Voltage | 5V |
| Light Source | LED bulbs |
Instock
There are no reviews yet.