Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.422 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 13 × 11 cm |
| Material | PP/Plastic |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Style | Contemporary |
| Certification | CCC, ce, EMC, ROHS, UL |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | Yes |
| Brand Name | ATcomm |
| Body Material | ABS |
| Voltage | 5V |
| Light Source | LED bulbs |
Instock
There are no reviews yet.