Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 10 × 8 cm |
| Luminous Flux | 60-249 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Cordless Table Lamp |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Style | Modern Style |
| Certification | none |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Shade Type | Fabric |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | Yes |
| Brand Name | Shunmaii |
| Body Material | Copper, Wood |
| Voltage | 36V |
| Light Source | LED bulbs |
Instock
There are no reviews yet.