Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Renovation Team |
| Certification | none |
| is_customized | Yes |
| Application | Air Blower |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Battery |
| Model Number | Electric Air Blower |
| Rated Voltage | 18V |
| Brand Name | WOYOFADA |
| No battery model | Adapt For Makita 18V Battery |
Instock
There are no reviews yet.