Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 9 × 9 cm |
| Installation Method | self-contained |
| Model Number | Uran ML-8005-8W |
| Warranty | 5 years |
| Is Dimmable | Yes |
| Finish | Brushed Nickel |
| Switch Type | Knob switch |
| Base Type | Wedge |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 8W 10W 12W 16W 18W 20W 24W 36W |
| Certification | CCC, ce, ROHS, RoHS, CE, CCC |
| Voltage | 220V-240V, 110V, 120V, 130V, 220V, 230V, 240V |
| Power Source | DC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | PNY |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
| Place of use | Living room, bedroom, kitchen, ceiling, restaurant, clothing store, exhibition room, shopping mall, supermarket |
Instock
There are no reviews yet.