Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Usage | HOLIDAY |
| Model Number | Magnetic Track light |
| Warranty | 1 Year |
| Is Dimmable | No |
| Finish | Polished Steel |
| Switch Type | Knob switch |
| Base Type | Wedge |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 10W 20W 40W 80W |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Brand Name | CANMEIJIA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, CCC |
| Item Type | Track Lighting |
| Voltage | AC85-265V |
| led track light | Led Track Lamp |
| Body Color | White/ Black |
| track light | Track Lamp |
Instock
There are no reviews yet.