Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 104 × 5 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Luminous Flux | 60-249 |
| Usage | Industrial |
| Model Number | N1- Surface mounted Track |
| Warranty | 3 years |
| Is Dimmable | No |
| Base Type | Wedge |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 100W-350W |
| Certification | CCC, ce, EMC, LVD, CE, CCC |
| Voltage | 110V, 220V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | Nevsky |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
| N4 lamp Zigbee | //aliexpress.com/item/1005002692473601.html |
| N4 lamp Bluetooth | //aliexpress.com/item/1005002692473601.html |
| Select smart light from system N4 | //aliexpress.com/item/1005002692473601.html |
| Request for Quote |
Instock
There are no reviews yet.