Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Usage | Industrial |
| Model Number | rail track light, Long Tube Track Lighting |
| Warranty | 1year |
| Is Dimmable | No |
| Finish | Brushed Stainless |
| Switch Type | Knob switch |
| Base Type | Wedge |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Certification | CCC, ce, FCC |
| Voltage | 110V, 220V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | Mzvul |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
| Wattage | 5W |
| Body Color | White/Black/Golden |
| Light Color | Cold White/Warm White/Natural White |
| Installation Method | Rail Mounted/Pendant Lamp |
| Feature 1 | Long tube Pendant light |
| Feature 2 | rail Pendant lamp |
Instock
There are no reviews yet.