Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.862 kg |
|---|---|
| Dimensions | 49 × 14 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Usage | HOLIDAY |
| Model Number | 110V-220V-3-color |
| Warranty | 12 months |
| Is Dimmable | No |
| Finish | Polished Chrome |
| Switch Type | Knob switch |
| Base Type | Wedge |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 20w |
| Certification | CCC, ce, ROHS, RoHS, CE, CCC |
| Voltage | 220V-240V, 110V, 220V, 230V, 240V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
| AC | 110V-220V |
| Luminous color | 3-color dimming |
| power | 12w/20w |
| material | Aluminum+plastic |
| Suitable for the scene | Home/living room/shopping mall/clothing store/hotel/restaurant |
Instock
There are no reviews yet.