Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 20 cm |
| Usage | HOLIDAY |
| Model Number | Track light |
| Warranty | 1 Year |
| Is Dimmable | No |
| Finish | IRON |
| Switch Type | Knob switch |
| Base Type | Wedge |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 12W 20W 30W 40W |
| Certification | CCC, ce, ROHS, RoHS, CE, CCC |
| Voltage | 220V-240V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
| Power | 12W 20W 30W 40W |
| Emitting Color | Warm/Cold/Natural white |
| Hanger length | 25-50CM, 50-100CM |
| Hanger 1 (25-50CM) | Min 25CM, Max 50CM |
| Hanger 2 (50-100CM ) | Min 50CM, Max 100CM |
Instock
There are no reviews yet.