Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Usage | EMERGENCY |
| Warranty | 2 years |
| Is Dimmable | Yes |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Style | Modern Style |
| Light Source | None |
| Wattage | from 5W to 30W |
| Certification | CCC, ce, ROHS, RoHS, CE, CCC |
| Voltage | 220V-240V, 110V, 260V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
| Rated power: 30w In other words, you can buy bulbs below 30w and install them | Rated power: 30w In other words, you can buy bulbs below 30w and install them |
| Aluminum+PC | Aluminum+PC |
| Note: Bulb not included. You can buy gu10 dimmable light bulb separately | Note: Bulb not included. You can buy gu10 dimmable light bulb separately |
Instock
There are no reviews yet.