Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Usage | HOLIDAY |
| Model Number | Track light |
| Warranty | 1 year |
| Is Dimmable | No |
| Finish | IRON |
| Switch Type | Knob switch |
| Base Type | Wedge |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 20w 30w 40w |
| Certification | CCC, ce, ROHS, CCC |
| Voltage | 220V-240V, 220V, 230V, 260V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
| Feature 1 | Full set of led track lights |
| Feature 2 | Spotlight |
| Feature 3 | 6000k for white light, 4000k for neutral light, 3000k for warm light |
Instock
There are no reviews yet.