Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Number of Lights | 7 & Up |
| Warranty | 3 YEARS |
| Base Type | FESTOON |
| Protection Level | IP68 |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 6-10W |
| Body Material | aluminum |
| Certification | ROHS, CCC |
| Voltage | 12V |
| Power Source | AC |
| Number of light sources | 10~15 |
| Material | aluminum, 304 Stainless Steel |
| Technics | Plated |
| Lighting Area | 10-15 Square Meters |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | JOYLIT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Landscape lighting, LED Bulbs |
| Color Temperature | Warm White (2700-3500K) |
| The number of light sources | 6W 9W 12W 15w 18W |
| Outdoor lighting types | Underwater Lights |
| Outdoor Lighting Type | Underwater lights |
Instock
There are no reviews yet.