Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 19 × 18 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | V-L-010 |
| Number of Lights | 1 pcs |
| Warranty | 2-year |
| Protection Level | IP65 |
| Style | Japan Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 0-5W |
| Body Material | aluminum |
| Voltage | 220V |
| Power Source | AC |
| Number of light sources | 1 |
| Material | Acryl |
| Technics | Plated |
| Lighting Area | 3-5 square meters |
| Outdoor Lighting Type | Figurine Lights |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | Ynhaw |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Landscape lighting |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.