Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 35 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Is Smart Device | no |
| Height Adjustable | Yes |
| Model Number | N2309 |
| Surface Finishing | Chrome Plated |
| Brand Name | Bagnolux |
| Material | Brass |
| Origin | Mainland China |
| Type | Bathroom Faucet |
| Bathroom Faucet | Shower System Set |
| Spout Size | 21cm |
| Finish Warranty | 1 Year |
| Warranty | 5 Years |
| Shower Hose | 150cm |
Instock
There are no reviews yet.