Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 21 × 18 cm |
| Luminous Flux | 60-249 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | ET-S14-15bulb |
| Number of Lights | 7 & Up |
| Warranty | 2 |
| Base Type | e27 |
| Protection Level | IP66 |
| Style | Contemporary |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 11-15W |
| Body Material | ABS |
| Certification | ce |
| Voltage | 12V |
| Power Source | DC |
| Number of light sources | 15~20 |
| Material | PVC/Plastic |
| Technics | Wire Drawing Hanging |
| Lighting Area | 3-5 square meters |
| Outdoor Lighting Type | Pendant Lights |
| Is Bulbs Included | No |
| Brand Name | Etopkeji |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Landscape lighting |
Instock
There are no reviews yet.