Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 11 cm |
| Model Number | CL-03 |
| Number of Lights | 1 pcs |
| Warranty | 3 years |
| Protection Level | IP65 |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 11-15W |
| Body Material | aluminum |
| Voltage | 110-240V |
| Power Source | AC |
| Number of light sources | 1 |
| Material | aluminum |
| Technics | Painted |
| Lighting Area | 5-10 square meters |
| Outdoor Lighting Type | Figurine Lights |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | VisWorth |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Landscape lighting |
Instock
There are no reviews yet.