Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Lights | 1 pcs |
| Warranty | 1 Year |
| Base Type | Wedge |
| Protection Level | IP65 |
| Style | Classical |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 0-5W |
| Body Material | ABS |
| Certification | ce, EMC, ROHS, CE, CCC |
| Voltage | 6V |
| Power Source | SOLAR |
| Number of light sources | 10~15 |
| Material | Acryl |
| Technics | Through-Carved |
| Lighting Area | 1-3 square meters |
| Outdoor Lighting Type | Figurine Lights |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | CANMEIJIA |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Landscape lighting |
Instock
There are no reviews yet.