Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 33 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 32 × 61 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 1100W |
| Slice Thickness | 2.5mm/3.5mm5mm7mm10mm15mm21mm |
| Speed | 100kg/h |
| Weight | 23kg |
| Model Number | HL-DQ-90 |
| Brand Name | DSS-F |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Voltage | 110.220V/50.60HZ |
| Product size | 36*22*46cm |
| Product features | quick disassembly, easy installation |
Instock
There are no reviews yet.